2.ročník turnaje Na rozehrání

Ahoj všichni volejbaluchtivci, tak jako loni, pořádáme i letos Turnaj na rozehrání. Jedná se o šestkový volejbal pro ženy (2.-3. třída) i muže (3.-4.třída), který bude probíhat na našich kurtech v Bráníku. Více již přiložená pozvánka. Prosím o vaší promptní reakci neb času není nazbyt a počet družstev je omezen. Se všemi se těším opět naviděnou při báječných sportovně-kulturních zážitcích, ať již na hřistích nebo při následné after-party v přilehlé disco-vinárně ABC.
S pozdravem Sportu neublížíš
Pavel Bízek
Hodnocení: 3.05 - 418 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


