25.05.2019 OSK 4+2 Tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev
25.05.2019 Beach open Znojmo 2019 - turnaj chlapců U17  přílohy
26.05.2019 Beach open Znojmo 2019 - turnaj mládeže U11, U12  přílohy
01.06.2019 ASKALONA 4+2 "O pečené kýty"  elektronické přihlášky
01.06.2019 Jarní turnaj Albertoffské schody 2019
01.06.2019 27.ročník volejbalového dortového turnaje mládeže
01.06.2019 Tradiční volejbalový turnaj  přílohy
08.06.2019 - 09.06.2019 Casanova 2019  přílohy  elektronické přihlášky
08.06.2019 Volejbalový turnaj Mužů
08.06.2019 Beach open Znojmo 2019 - turnaj žen  přílohy
09.06.2019 Minicup 2019 - Open přebor ČOS v minivolejbale  přílohy
12.06.2019 Beach open Znojmo 2019 - turnaj mixů U17  přílohy
15.06.2019 6.losovaný mixový turnaj!!! - BRNO Lužánky - INFO ZDE --> https://www.facebook.com/events/800622940393302/  přílohy  elektronické přihlášky
15.06.2019 Beach open Znojmo 2019 - turnaj dívek U17  přílohy
15.06.2019 Beach open Znojmo 2019 - turnaj chlapců U17  přílohy
15.06.2019 MEMORIÁL LÁDI BIČÍKA 4+2 MIXY
16.06.2019 19. ročník Memoriálu V.Adama - Open Přebor ČOS starších žáků  přílohy  elektronické přihlášky
22.06.2019 Kobylský SRANDAMAČ  přílohy  elektronické přihlášky
22.06.2019 Turnaj města Zábřeha - 60. ročník (dvě výkonnostní kategorie), INFO ZDE: https://www.facebook.com/events/2329454130710846/  elektronické přihlášky
29.06.2019 51. ročník volejbalového turnaje v Semčicích, 34. ročníkem Memoriálu Bohumila Sládka ve volejbale
05.07.2019 XVIII. ročník Cyrilometodějský pohár ve volejbalu smíšených družstev  přílohy
06.07.2019 - 07.07.2019 Mixy 4+2 Kvasiny  elektronické přihlášky
20.07.2019 4+2 Club Údolí Ticha - 53.ročník Memoriál Standy Jeřába
20.07.2019 Sklenařiské debly
20.07.2019 - 21.07.2019 O pohár Splavu - memoriál Antonína Janečka
21.07.2019 Sklenařiské debly
21.07.2019 Beach open Znojmo 2019 - Open turnaj mixů  přílohy
27.07.2019 OSK Tradiční volejbalový turnaj mužů a žen (šestky)
27.07.2019 24. ročník Memoriálu J.Palduse mužů  přílohy  elektronické přihlášky
03.08.2019 MEMORIÁL PETRA ZEMÁNKA (47. ročník – I. třída muži a 29. ročník – II. třída muži)  přílohy
03.08.2019 MEMORIÁL ING. ANTONÍNA KANI (28. ročník - veteráni 40, 19. ročník - superveteráni 50 a 9. ročník magaveteráni 60)  přílohy
03.08.2019 KOBYLSKÝ TURNAJ ŽEN  přílohy
03.08.2019 Úsvit 4+2  elektronické přihlášky
17.08.2019 O zlatou kotvičku (5+1,4+2, Praha)  přílohy  elektronické přihlášky
24.08.2019 XXXX. ročník volejbalového turnaje mužů a XVI. ročník volejbalového turnaje žen
31.08.2019 - 01.09.2019 Memoriál Miroslava Vocilky - 4. ročník  přílohy

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další