2.ročník turnaje ženských družstev (TJ Sokol Stodůlky)

autor: Jan Šritter 25.3.2002

V sobotu 23.3.2002 se konal 2.ročník turnaje ženských družstev, pořádaném TJ Sokol Stodůlky. Oproti původně nahlášeným 12 družstvům se nakonec sešlo jen 9, což lehce narušilo připravené pořadí zápasů, ale operativním zásahem pořadatele se vše rychle vyřešilo. Hrálo se na 2 samostatné skupiny, z nichž vzešly finalistky. Zbytek, aby jim to nebylo líto, hrál ještě malé finále , každý s každým, o konečné umístění.Výkony byly velmi vyrovnané, zejména proto, že většina ,,ženstev,, byl z řad skupiny Ž4A. Někteří slabší jedinci s přibývajícími odehranými zápasy již lehce odpadávali a bojový duch nebyl bohužel tak silný, jako na začátku turnaje, ale nakonec jsme všechny byly spokojeny. Nejvíce jsme si cenily výkonu dorostenek z Řevnic, které přijely zejména získávat zkušenosti, za podpory svého trenéra, který byl mimochodem téměř jediným mužským elementem na turnaji.

Konečné pořadí:
1. Radotín
2. Řevnice ženy
3. Pojišťovna
4. Michle
5. Stodůlky
6. Řepy
7. Jinonice
8. Petrovice
9. Řevnice dorostenky

Fotky:
Jinonice Michle Petrovice Pojistovna Radotin Stodulky Repy Revnice-dorostenky Revnice-zeny

Hodnocení: 3.43 - 647 hlasů
autor: Jan Šritter 25.3.2002

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další