Askalona

Turnaj byl rozdělen na dva samostatné turnaje: Askalonu a Dashwood. My jsme hráli na Dashwoodu a po rannim zaváhání, kdy jsme prohráli 2:1 ač jsme ve druhém setu vedli 18:12 jsme v nejdůležitějším zápase skupiny porazili Hřebenku (Odolku) 2:1 a postoupili. Systém byl udělán tak, že jsme hráli křižek s prvním ze skupiny vedlejší a když jsme je porazili šli jsme hrát zase s Odolkou. Ta nás porazila 2:0.
Po absolvovani tohoto turnaje na Dashwoodu jsme šli hrát na Askalonu. Odolka o první a my o třetí misto. Ale po vyčerpávajícím turnaji na Dashwoodu nám už na další ligový tým nezbylo ani za mák sil a podlehli jsme 2:0. Spíš jsme to už v pološeru odchodili a budiž nám ke cti, že v každém setu jsme si dali 18 bodu.
Ale už nás tato prohra netrápila a kuřata chutnali, jako bychom ten turnaj vyhráli.
Účast 20 družstev 4+2vitěz: Bezmozek
2.Hřebenka
3.Jets
4.6 statečných
5.Grupáč
6.Čmoudi
1.cena: putovní pohár a pečené sele
2-6 cena pečená kuřata
nejlepší:
-hráčka: Kateřina Svobodová
-hráč: Petráš
-smečař: Bělik
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


