Balada o Podskalí

Podskalí je na první pohled úplně obyčejnej kemp na Orlické přehradě. Pokud pojedete okolo, asi vás ničím zvláštním opravdu nezaujme. Kdo tu však někdy byl, jistě ví kam mířím ...
Nahoře nad kempem jsou dvě antuková hřiště na volejbal. Na jednom hřišti povětšinou najdete pár studentů VŠ, kteří tady mívají letní výcvikové kurzy a několik běžných rekreantů. Na druhém kurtu se v podstatě celé léto odehrává volejbalová pohádka. Hraje se tu opravdu kvalitní volejbal, často za účasti hráčů našich nejvyšších soutěží.
Kromě mimořádných smluvených zápasů se všichni pravidelně sejdou okolo šesté odpolední, dojde na nějaký ten rozpink, rozsmečování a jde se hrát. Pokud se vejdete do sestavy je ostatní jen a jen na vás.
V době mojí rodinné dovolené (mimořádně nevydařené počasí) jsme si zahráli s Ondrou Boulou, Petrem Boulou, Vítkem Rosenbaumem či Vojtou Zachem. Poděkování patří místnímu patronovi Jardovi Pluskalovi, který celou akci podporuje.
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


