Češi budou hrát světovou ligu

Čeští volejbalisté dostali poprvé v historii šanci zahrát si prestižní Světovou ligu. Do společnosti šestnácti špičkových národních týmů jim pomohlo vyloučení Argentiny, kterou mezinárodní federace FIVB potrestala za nerespektování směrnic.
Český tým, který byl pro Světovou ligu prvním náhradníkem, zařadila FIVB do soutěže místo Argentiny v úterý.
Ve skupině D narazí čeští reprezentanti na týmy Francie, Řecka a Japonska. Soutěž začne v pátek 16. května. Všechny domácí zápasy odehrají reprezentanti v Ostravě před kamerami České televize.
Odkaz: FIVB $15 million World League Argentina out, Czech Republic in; China withdraw, Bulgaria in
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


