Čínské volejbalistky prý na MS schválně prohrály

Čínské volejbalistky vzbudily na mistrovství světa žen v Německu rozruch slabou hrou. Nizozemský trenér Angelo Frigoni prohlásil, že obhájkyně stříbrných medailí úmyslně prohrály poslední zápas v osmifinálové skupině s Koreou, aby ve čtvrtfinále narazily na pro ně přijatelnou Brazílii. Pokud by čínský celek hrál naplno a Koreu porazil, mezi elitní osmičku se mohly dostat právě Nizozemky. "Tento šampionát je ostuda. Číňanky rozhodly, kdo s kým bude ve čtvrtfinále hrát. Celý turnaj zfalšovaly," zlobil se Frigoni v rozhovoru pro německý list Süddeutschen Zeitung.
iDnes: Volejbalistky se s MS rozloučily výhrou
publikováno se souhlasem iDnes
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


