ČR-USA 5:0

Legendy českého a amerického volejbalu se sešli na Meteoru. Za české veterány nastoupili: 1. Lebeda, 2. Židů, 8. Kovařík, 10. Vápenka, 11. Vorálek, 12. Toman, 13. Valášek, 14. Fiala. Americký tým reprezentovali: 11. Harry Pincus, 10. Ken Neusen, 2. Bob Quackkenbush, 3. Charles Campbell, 9. Phil Klobunde, 4. Jim Brickerd, 5. John Queth6. Alex Valow, 7.Hack Simon.
Jak se dalo tušit naši borci vyhrávali a disponovali naprostou převahou na hřišti. Zápas byl hrán na 5 hraných setů (25:11, 25:15, 25:12, 25:15 a 25:12). Utkání řidil p.Popadinec a asistoval mu p.Šlechta. Škoda, že pořadatelé nezajistili důstojnou propagaci tohoto utkání.
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


