Čtvrtfinále MS žen

Ve středu 11.9. proběhla všechna čtyři čtvrtfinálová utkání a určila, kdo s kým se zítra potká v semifinále.
V Brémách porazily nejprve Rusky Bulharky 3:0 a později USA stejným poměrem vyřadilo Kubu.
Ve Stuttgartu prohrály Korejky s Itálkami rovněž 0:3. Jediným zápasem, kde byl závěrečný účet těsnější byl poslední zápas Čína - Brazílie. Číňanky si samy vybraly soupeřky a vyhrály první set 25:19. Pak následovaly dva prohrané sety 21:25 a 23:25. Teprve potom se Čína "uthla" a převálcovala Brazílii 25:15 a 15:9.
Semifinálové duely jsou Rusko-USA a druhý Itálie-Čína. Hraje se v Berlíně od 15:00 a 18:00. Finále pak v něděli od 15:00 tamtéž.
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


