Dovolená

Poslední dny byly hektické. Volejbalové stránky vznikly jako dobrovolná aktivita a aby po období nadšení nenastal půst, snažil jsem se převest alespoň částečně některé snažení na profesionální - rozuměj placenou bázi. Již dříve jsem prodiskutoval s řídícím pražských soutěží (p.Laušman) to, že do nové soutěže poskytnu program, který spoustu rutinní práce ušetří a nám ostatním přinese kýžené zprávy včas. Rovněž jsem absolvoval již dříve avizované jednání s orgány Českého volejbalového svazu. V podstatě jsem chtěl totéž, poskytnout českému volejbalu prostor pro prezentování sebe sama a to ve stylu, který vídíte na těchto stránkách - subjektivním pohledem jednotlivce (než byrokratickým zveřejňováním zpráv, které musí odsouhlasit výbor než budou zveřejněny). Pražský volejbalový svaz pomalu zpracovává výsledky a původní nadšení se pomalu vytrácí. Český volejbalový svaz si vzal dobu na rozmyšlenou a svoje stanovisko teprve vyřkne. Já osobně si beru dovolenou a jedu do Chorvatska. Další dění ze světa volejbalu tedy nečekejte dříve než po neděli 9.7.2000 ! Doufejme, že prázdniny nalejí všem novou krev do žil a vše se opět pohne směrem kupředu (v nejhorším případě se alespoň dočkáme oficiálních výsledků).
Hodnocení: 3.16 - 400 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


