Fotky z Mirošovického turnaje

V sobotu 12.8. se konal tradiční turnaj v Mirošovicích. Pořadatelem byl Honza Brouček. Tentokráte se zúčastnilo turnaje 6 družstev, která hrála systémem každý s každým.
První místo obsadili Rumpíci, kteří prošli turnajem bez zaváhání. Na druhém místě se umístnilo družstvo domácích Paralymp jen o skóre těsně před Sešlostí.
Fotky zaslal Jaroslav Chvosta
Hodnocení: 2.98 - 642 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


