Fotky z Mirošovického turnaje

autor: Jan Šritter 19.8.2006

V sobotu 12.8. se konal tradiční turnaj v Mirošovicích. Pořadatelem byl Honza Brouček. Tentokráte se zúčastnilo turnaje 6 družstev, která hrála systémem každý s každým.

První místo obsadili Rumpíci, kteří prošli turnajem bez zaváhání. Na druhém místě se umístnilo družstvo domácích Paralymp jen o skóre těsně před Sešlostí.

Fotky zaslal Jaroslav Chvosta

Hodnocení: 2.98 - 642 hlasů
autor: Jan Šritter 19.8.2006

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další