Gratulace k prvnímu letošnímu vítězství Profiteamu

autor: Alexandr Mráz 21.8.2007

Dumi s Dejvem vybojovali cenné vítězství na Sony Ericsson Cupu v Opavě. Za ideálních podmínek zdolali v televizním finále úřadující mistry republiky Kubalu s Pavlasem 2:0 na sety. Ukázali, že po utkání se svými kolegy z Profiteamu Lasem a Bobbem(které vyhráli šťastně 2:1 o postup do semifinále) jsou na dobré cestě konečně utrhnout koncovky ve svůj prospěch a to i v Evropě, kde se jim moc nedařilo...Ještě jednou GRATULACE !!!

Lasa s Bobbem nepříjemně překvapil mladý repre pár Habr s Moníkem již ve druhém kole a tak spadli do oprav a na pátou příčku je poslali kolegové a pozdější vítězové. Mimochodem moc hezké utkání...

Markéta Sluková s Kristýnou Kolocovou skončily nakonec sedmé(což je po jejich dvou pátých místech jejich nejhorší umístění, ale z pohledu výkonů jdou dopředu. Jsou na cestě rozbíjení jejich juniorských stereotypů a učení se nových věcí. Ve druhém zápase měly na vítězky Soňu a Petru dva mečboly, které svou nezkušeností ještě nevyužily. V opravách je porazily sestry Tychnovy, a to 2:1. Součet uhraných bodů z celého utkání hovoří pro naše hráčky, ale bohužel se hraje na vyhrané sety...

Příští týden je finálový turnaj Mistrovství Evropy ve Valencii, kam se probojovali i naši mladí Kufa s Rotreklem(taky bratři Benešové a Kubala s Pavlasem), takže jim držme od pátku palce!!! A v děvčatech Novotná s Novákovou(v úterý od 14 do 16 hodin je můžete vidět trénovat na Pankráci) a Petrová s Ryšavou. DVACET ČTYŘI TÝMŮ V KAŽDÉ KATEGORII-EVROPSKÁ TOP KVALITA-A MY TAM NECHYBÍME!!!

Hodnocení: 3.88 - 17 hlasů
autor: Alexandr Mráz 21.8.2007

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další