Hůrka zahájila letošní satelity

autor: Jan Šritter 28.10.2001

K zimě patří neodmyslitelně již několik let soutěže smíšených družstev 4+2. V Praze existují tři samostatné okruhy, kterým se říká satelity. Prvním turnajem zahájil tuto sobotu 27.10.2001 satelit Hůrka.

Zpravodajství z prvního turnaje je převážně obrazové, projděte si přiložené obrázky, slov nepříliš třeba.

Pořadí po prvním turnaji
  1. Kelímci
  2. Rychlé pípy
  3. Ostrov
  4. Los Patlos
  5. Bez šance
  6. Prales
  7. Beznaděj
  8. Štvanci
  9. Fosílie
  10. Výpich

Další fotografie získáte kliknutím na jméno družstva ve výsledném pořadí.
Jedna fotka ze všech je navíc pohyblivá, našli?

Termíny dalších satelitů a samostatně satelit Dukla.

Hodnocení: 3.05 - 405 hlasů
autor: Jan Šritter 28.10.2001

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další