Hůrka zahájila letošní satelity

K zimě patří neodmyslitelně již několik let soutěže smíšených družstev 4+2. V Praze existují tři samostatné okruhy, kterým se říká satelity. Prvním turnajem zahájil tuto sobotu 27.10.2001 satelit Hůrka.
Zpravodajství z prvního turnaje je převážně obrazové, projděte si přiložené obrázky, slov nepříliš třeba.
Pořadí po prvním turnaji
Další fotografie získáte kliknutím na jméno družstva ve výsledném pořadí.
Jedna fotka ze všech je navíc pohyblivá, našli?
Termíny dalších satelitů a samostatně satelit Dukla.
Hodnocení: 3.05 - 405 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


