IV.ročník Memoriálu V.Adama žáků

Rád bych vás všechny již s předstihem pozval na IV.ročník Memoriálu V.Adama žáků, který budu pro žáky ročníku 1989 a mladší pořádat v neděli 19.června 2005 na kurtech za sokolovnou v MH.
Zároveň bude turnaj hrán jako přebor ČOS žáků pro rok 2005 a doufám, že se mi jako v minulých letech povede zajistit účast alespoň 6 -10 žákovských týmů. Pokud by bylo víc, přidáme další kurty v blízkém okolí.
Využijte poslední možnost přijet si zahrát na původní kurty, okamžitě po turnaji bude zahájena jejich již dlouho očekávaná rekonstrukce, takže turnaj bude jejich slavnostní dernierou :-).
Info : V sobotu 18.6. se bude hrát žákovská Dřevěnice (vzdálená od nás pouze 40km), takže by se oba turnaje nechaly pěkně spojit do hracího víkendu pro žáky. Ze soboty na neděli by bylo možno přespat u nás v sokolovně.
Ozvěte se mi alespoň předběžně, kdo byste měli zájem si přijet s žákovským týmem zahrát.
Ahoj všem a hezký víkend
Jirka Skřivan
Sokol Mnichovo Hradiště
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


