Jak dopadly čtyřky na Dobešce?

V sobotu 5.5.2001 se na Dobešce konalo prestižní klání ve formátu 2+2 (čti dva + dvě). Zvítězil sám pořadatel (Železňák) bez ztráty kytičky.
1. My
2. Závin
3. Poslední termit
4. Teror
Družstvo My ve složení: Železňák, Železná, Baterka, Káča Říhová
Hodnocení: 2.95 - 484 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


