Juniorky skončily na MS třetí ve skupině

autor: Jan Šritter 5.9.2001

Ze třetího místa ve skupině postoupily české juniorky do play off na mistrovství světa ve volejbalu. V posledním zápase skupiny C podlehly český tým favorizované Brazílii 0:3 na sety a o účast ve čtvrtfinále bude bojovat ve středu s některým celkem z druhých pozic. Tím bude jeden z trojice Dominikánská republika, Chorvatsko, Korejská republika. O složení dvojic pro play off rozhodne los.

České hráčky vystupují v Dominikánské republice jako úřadující mistryně Evropy. S Brazílií, horkým favoritem, hrály 71 minut, ale neměly šanci ani na zisk jednoho setu. První byl nejvyrovnanější a skončil poměrem 25:20 pro Brazilky. Ty postoupily coby vítězky skupiny přímo do čtvrtfinále, stejně jako Itálie, Turecko a Čína. Poslední celky ve skupinách na MS skončily.

Hodnocení: 3.33 - 395 hlasů
autor: Jan Šritter 5.9.2001

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další