Konference Plzeňského krajského volejbalového svazu

V pátek 18. 3. 2005 se konala volební konference Plzeňského krajského volejbalového svazu (PKVS). Začíná tak nová etapa tohoto sdružení, neboť téměř celé původní předsednictvo v čele se Zdeňkem Mourečkem se rozhodlo již dále nekandidovat. Lze tedy konstatovat, že bylo zvoleno zcela nové vedení PKVS.
Sešlo se celkem 40 delegátů z 45 pozvaných. Byl zvolen nový 17-ti členný výbor PKVS, který poté ze svého středu zvolil jako předsedu PKVS Pavla Zemana a dva místopředsedy Luboše Nového a Petra Kvardu. Dále bude v předsednictvu působit hospodář Jiří Pejřil a sekretář Jan Mertins. Za předsedu revizní komise byl zvolen Jiří Vlk.
Konference se také zúčastnil Antonín Lébl, současný místopředseda ČVS a žhavý kandidát na post předsedy ČVS, který přednesl svojí vizi dalšího vývoje volejbalu v ČR. Konferenci byly tyto myšlenky blízké, takže se rozhodla podpořit Antonína Lébla na předsedu ČVS. Dále se diskutovalo hlavně o problémech, které tento míčový sport trápí již řadu let - především výchova mládeže, popularizace a medializace volejbalu i hledání cest podpory tomuto oblíbenému sportu. Nové vedení PKVS ale již podniká kroky vedoucí ke zlepšení. Doufejme, že se podaří nejen toto, ale i spousta dalších myšlenek a plánů, které nové vedení má.
Kalimero: více najdete na novém webu www.plzenskyKVS.cz
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé













