Los MS 2002 mužů

autor: Jan Šritter 11.10.2001

Mistrovství světa 2002 ve volejbale mužů se uskuteční v Argentině. Celkem startuje 24 týmů a v pátek 5.10.2001 se losovalo.

Týmy jsou rozděleny do 6 skupin označených A,B,C,D,E a F vždy po čtyřech. Naše reprezentace je ve skupině F, která se hraje v Saltě a to společně Kubou, Holandskem a Řeckem.

Šampionát začne 29. září 2002 a naše družstvo začne právě s Kubou. Přesnější informace najdete v angličtině na webu FIVB na snadno zapamatovatelné adrese:
www.fivb.ch/EN/Volleyball/Competitions/WorldChampionships/Men/2002/Schedule/Schedule.asp

Hodnocení: 3.16 - 439 hlasů
autor: Jan Šritter 11.10.2001

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další