Nafukovačka bez problémů v provozu

autor: Jan Šritter 29.9.2004

Konečně stojí. Sami se můžete přesvědčit, že námi slibované zimní akce, nebyly jen výplody naší fantasie. Hala kryje čtyři beachvolejbalové kurty zcela regulérních rozměrů. Je vyhřívaná a její výška uprostřed činí cca jedenáct metrů. První dojmy hráčů z otevíracího turnaje, jež se odehrál 28.9. 2004, si můžete přečíst níže.

Co říkáte na novou nafukovací halu?

Jan Poduška: Na pražské poměry docela slušné

Pavel Krč: Dobrý, super.

Jan Blažek: Není to špatný, ale čekal jsem teplejší písek

Zdeněk Jan: Dobrá. Bláža má jenom problémy se servisem, protože si na jedné straně nemůže nadhodit balón dostatečně vysoko.

Míša Kryšková: Jsou tu hezký chlapi. Skyball padá do zářivek a hudba by mohla být hlasitější.

Zuzka Tůmová: Zvenku pěkná, vevnitř by to chtělo trochu zútulnit.

Více informací se dozvíte na www.beachklub.cz.

Hodnocení: 3.21 - 712 hlasů
autor: Jan Šritter 29.9.2004

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další