Nafukovačka bez problémů v provozu

Konečně stojí. Sami se můžete přesvědčit, že námi slibované zimní akce, nebyly jen výplody naší fantasie. Hala kryje čtyři beachvolejbalové kurty zcela regulérních rozměrů. Je vyhřívaná a její výška uprostřed činí cca jedenáct metrů. První dojmy hráčů z otevíracího turnaje, jež se odehrál 28.9. 2004, si můžete přečíst níže.
Co říkáte na novou nafukovací halu?
Jan Poduška: Na pražské poměry docela slušné
Pavel Krč: Dobrý, super.
Jan Blažek: Není to špatný, ale čekal jsem teplejší písek
Zdeněk Jan: Dobrá. Bláža má jenom problémy se servisem, protože si na jedné straně nemůže nadhodit balón dostatečně vysoko.
Míša Kryšková: Jsou tu hezký chlapi. Skyball padá do zářivek a hudba by mohla být hlasitější.
Zuzka Tůmová: Zvenku pěkná, vevnitř by to chtělo trochu zútulnit.
Více informací se dozvíte na www.beachklub.cz.
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


