Open turnaj Podpsa 2013

Rádi bychom Vás pozvali na Open turnaj Podpsa, kterým otevíráme druhou desítku (tj. 11.)
Opět (a doufáme, že ne naposledy) na Štvanici a to 22.6.2013.
Optimální složení družstev je 4 + 2, ale toleruje se i jiný poměr, pokud se dodrží podmínka 2 žen na hřišti.
(pozvánka v příloze)
Těším se na Vás,
Jana za družstvo PODPSA
Hodnocení: 3.03 - 78 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


