OSK - Osada Starých Kamarádů

autor: Jan Šritter 22.5.2000

Pozvánka

Turnaj 4+2 (čtyři muži a dvě ženy) se koná tuto sobotu (27.5.2000) na OSK - Osada Starých Kamarádů. Začátek je 8:30 a připomínám, že doporučená doprava do Luk pod Medníkem je posázavskym expresem z nádraží Praha-Braník.

Výsledky

Celkem 19 mužstev se sešlo na Osadě Starých Kamarádů. Protože jsem byl na OSK již před hodně dlouhou dobou nemohu srovnávat s minulými roky, ale pokusím se popsat tento rok čistě subjektivně. Družstva byla rozdělena do 5 skupin po 4 (skupina E jen 3). Do finálového pavouka měla zaručena postup vždy prvá dvě družstva ze skupin a navíc obě domácí družstva OSK (celkem 12). Zde si dovoluji podotknout, že si už snad všichni zvykli, že domácí mají privilegium postupu zaručeno, přesto působí poněkud trapně, když se pořadatel nemůže ani 15 minut po dohrání skupin rozhodnout do které větve pavouka domácí družsto nasadit, aby mělo největší šance. Přitom družstvo Bulharů, které vypadlo v těžké tříčlenné skupině jelo už v 11 hodin domů. V této chvíli se do turnaje rovněž zamotala bouřka, která se přehnala přes osadu a odložila tak další boje minimálně o hodinu. Bylo sehráno předkolo, tak aby se počet družstev redukoval na osm a následně čtvrtfinále, které určilo 4 finalisty. Byla to družstva Bemozek, Beznaděj, Dobitci a Načerno. Prvá dvě jmenovaná družstva spolu začínala v již zmiňované tříčlenné skupině. V semifinále se střetl Bezmozek a Načerno, v druhém utkání pak Beznaděj a Dobitci. Šlo fakticky o souboje ligových družstev, až na Beznaděj složenou z hráčů nižších tříd. Bezmozek porazil Načerno a v druhém zápase Beznaděj přes vedení 1:0 podlehla družstvu Dobitci 2:1. Ve finále zvítězil Bezmozek 2:0 a v zápase o třetí místo Načerno porazilo Beznaděj 2:1.
  1. Bezmozek (MFF)
  2. Dobitci (Dobřichovice)
  3. Načerno
  4. Beznaděj

Webové stránky OSK.

Hodnocení: 3.1 - 704 hlasů
autor: Jan Šritter 22.5.2000

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další