Poslední výzva na satelit mužů

Ve 2.turnaji 2.ročníku Zimního seriálu turnajů mužů konaném v neděli 5.prosince 2004 od 8,30 do 18 hod v ZŠ K Milíčovu 674, Praha 4 za účasti 16 družstvem máme stále jedno volné místo. Turnaj pořádá Pharming Praha s pomocí Sokola Řepy. Turnaje se zúčastní družstva krajských a okresních soutěží. Vklad 600,- Kč. Každému účastníkovi zaručujeme sehrání 4-5 utkání.
Bližší informace na www.zsatelit.wz.cz nebo mailem m.ejem@post.cz .
Mirek Ejem
Hodnocení: 3.12 - 374 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


