Pozvánka na čtyřky

V sobotu 5.10.2002 se na Dobešce bude konat další turnaj čtyřek. Družstva ve složení 2+2 mají stále možnost se ještě přihlásit.
Turnaje 2+2 se na Dobešce konají pravidelně na jaře a na podzim již hezkou řádku let. Na ty poslední se můžete podívat zde:
Poslední turnaj
Jak to bylo před rokem?
Železňák tel.:737-861-881
Hodnocení: 3.17 - 393 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


