Pozvánka na čtyřky

autor: Jan Šritter 27.9.2002

V sobotu 5.10.2002 se na Dobešce bude konat další turnaj čtyřek. Družstva ve složení 2+2 mají stále možnost se ještě přihlásit.

Turnaje 2+2 se na Dobešce konají pravidelně na jaře a na podzim již hezkou řádku let. Na ty poslední se můžete podívat zde:
Poslední turnaj
Jak to bylo před rokem?

Železňák tel.:737-861-881

Hodnocení: 3.17 - 393 hlasů
autor: Jan Šritter 27.9.2002

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další