Pozvánka na turnaj 4 2

Sokol Vyšehrad Praha zve na 5.ročník turnaje mixů 4+2 - O pohár starosty Prahy 2.
Kdy:
Turnaj se jako každoročně koná poslední sobotu v srpnu tj. 30.08.2003 od 8.30 hodin. Čím později se dostavíte, tím později skončíme J
Kde:
Kurty Na Smetance Praha 2.
Přihlášky:
Na mobilu 606 816 398 nebo na e-mailu rypl@akfs.cz. Vzhledem ke třem kurtům, které máme k dispozici je max. účast 18 družstev.
Systém:
Základní skupiny (podle přihlášených družstev 2-3) na dva hrané (vítězné sety). Postupují první ze skupin a pravděpodobně nejlepší z druhých. Konkrétní systém doladíme podle počtu přihlášených družstev.
Zápisné:
Předem přihlášení Kč 300,-; v sobotu ráno Kč 360,-
Rozhodčí:
Jsou zajištěni oficiální rozhodčí.
Občerstvení:
Restaurace k dispozici po celý den. Grilované řízky jako každoročně.
Ceny:
Pro první čtyři a myslím, že budou slušné jako vždy.
Informace:
Rypl Pavel - 606 816 398; ; www.volejbalvysehrad.cz
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


