Pozvánka na turnaj 4 2

autor: Jan Šritter 11.8.2003

Sokol Vyšehrad Praha zve na 5.ročník turnaje mixů 4+2 - O pohár starosty Prahy 2.

Kdy:
Turnaj se jako každoročně koná poslední sobotu v srpnu tj. 30.08.2003 od 8.30 hodin. Čím později se dostavíte, tím později skončíme J

Kde:
Kurty Na Smetance Praha 2.

Přihlášky:
Na mobilu 606 816 398 nebo na e-mailu rypl@akfs.cz. Vzhledem ke třem kurtům, které máme k dispozici je max. účast 18 družstev.

Systém:
Základní skupiny (podle přihlášených družstev 2-3) na dva hrané (vítězné sety). Postupují první ze skupin a pravděpodobně nejlepší z druhých. Konkrétní systém doladíme podle počtu přihlášených družstev.

Zápisné:
Předem přihlášení Kč 300,-; v sobotu ráno Kč 360,-

Rozhodčí:
Jsou zajištěni oficiální rozhodčí.

Občerstvení:
Restaurace k dispozici po celý den. Grilované řízky jako každoročně.

Ceny:
Pro první čtyři a myslím, že budou slušné jako vždy.

Informace:
Rypl Pavel - 606 816 398; ; www.volejbalvysehrad.cz

Hodnocení: 3.09 - 345 hlasů
autor: Jan Šritter 11.8.2003

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další