Pozvánka na turnaj do Kladrub u Stříbra

Zdravím všechny nadšence do volejbalu !!!
Dne 24.6.2000 (sobota) se pořádá volejbalový turnaj mužů (šestky) v Kladrubech u Stříbra (okr. Tachov) od 10:00. Tímto bych vás všechny chtěl pozvat na tento turnaj, kam se sjíždí každoročně úroveň kraj 1 a kraj 2, což je zde v Praze na úrovni 3. a 4. třídy. K dispozici jsou 2 kurty, občerstvení je zajištěno v blízké hospůdce, asi 20 m od kurtů.
Tímto vás srdečně zvu, a kdo byste měli zájem, stačí mi napsat a pak se domluvíme.
S pozdravem Standa ...
Hodnocení: 3.15 - 461 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


