Přihlášky do ligových soutěží 2017/18

autor: Jan Šritter 5.5.2017 archiv

Dnes se otvírají přihlášky do nového ročníku ligových soutěží (oficiálně soutěží ČVS). Přihlášky se podávají ve VISu, v Podatelně a to nejpozději do pondělí 22.5.2017.

Tento termín je potřeba chápat tak, že je konečný. Tou dobou, ten den už musejí být přihlášky kompletní a zaplacené. Zejména platby přes banku, tak musejí odejít dříve, s patřičným předstihem, tak aby v uvedený den již bylo vše provedeno.

Novinkou je výběr hrací haly, resp. náhradní haly. Adresa haly se totiž nevypisuje adresou jako dříve, ale pouze se vybere ze seznamu hal připravených v modulu VIS - Sportoviště. Všichni byli vyzváni, aby svojí halu doplnili. Pokud však hala, kde chcete hrát v seznamu chybí, doplňte ji do Sportovišť před samotným podáním přihlášky.

Kalimero

Hodnocení: 0 - 0 hlasů
autor: Jan Šritter 5.5.2017

Galerie

IIbeh.jpg

Ke stažení

  1. Norman Oken 14.10.2017 15:20

    Potřebujete půjčku? Potřebujete dlouhodobý nebo krátkodobý úvěr? Požádejte o půjčku zasláním e-mailu na adresu normanoken@hotmail.com nebo normanokenloans@gmail.com Získejte rychlou půjčku s Normanoken Loan Company. poskytujeme půjčku za nízkou úrokovou sazbu a nabízíme vám okamžitý 24hodinový převod půjčky. Aplikovat: kontaktujte nás na adrese normanoken@hotmail.com nebo normanokenloans@gmail.com

    Odpovědět
Zobrazit všechny komentáře

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další