Satelit Dukla (2.)

autor: Jan Šritter 19.12.2003

V pořadí 2.turnaj satelitu DUKLA proběhl 13.12.03 ve znamení určité nesoustředěnosti některých účastníků (v důsledku blížících se svátků?), pozdní zahájení (vinou ženské části družstva SMASH), čekání na některé rozhodčí během turnaje a dokonce úprk "Štětců" ihned po odehrání zákl.skupiny, aniž delegovali ze svých řad rozhodčího a to i přes upozornění pořadatele!!

Sankce ,navrhnuté v pravidlech, pořadatel zatím nechce použít , neboť : na satelit chodíme dobrovolně, rádi ..a hlavně za sportem.Lidé ,kterým chybí nad sebou bič,tam nepatří!! Každý účastník by si měl uvědomit,že nedodržením některého z pravidel turnaje kazí pohodu a nadšení pro hru ostatním!!

Výsledky 2.turnaje byly opět překvapením :

 22.XI13.XII17.I7.II21.II13.IIIcelkempořadí
Žižkof 134 - ---17I
Pokalíšku107 - ---17II
KDR 8 1 - --- 9VI
Klamáry 7 2 - --- 9VII
Pavelkof 5 5 - ---10V
Ježek 410 - ---14IV
Smash 213 - ---15III
Štětci 2 2 - --- 4IX
Jeřábci 1 8 - --- 9VIII
Quici 1 1 - --- 2X

Čau Karel R.

Hodnocení: 3.08 - 311 hlasů
autor: Jan Šritter 19.12.2003

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další