Stanley Cup - pozvánka

Jak už jsem se zmínil Stanley pořádá deblový turnaj. Turnaj se koná v tělocvičně - ZŠ Kateřinky. Jde o neděli (4.3.2001) a výkop je tuším v 9:00.
V případě zájmu volejte Standovi na telefon 0602-310083
Hodnocení: 3.33 - 435 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


