Superveteráni

V Českých Budějovicích se tuto sobotu (23.9.2000) konalo mistrovství republiky superveteránů. Nejcenější kov získalo družstvo Dobešky. Nejlepším smečařem turnaje byl vyhlášen "Dědek" Pavlík.
- Dobeška
- Ostrava
- Plzeň
- Ústí nad Orlicí
- Olymp
- Potrubí Praha
Blahopřeji!
Hodnocení: 3.18 - 427 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


