Turnaj na rozehrání

Již mnoho let se potýkáme s jarním přechodem z tělocvičny na venkovní hřiště a letos jsme se tomu rozhodli udělat přítrž. Dne 7.5.2005 jsme na našich kurtech, TJ ABC Braník, uspořádali turnaj pro deset ženských a stejný počet mužských družstev s cílem dobře si zahrát a vyzkoušet si hraní pod širým nebem, ještě před začátkem soutěže. Hrálo se ve čtyřech skupinách a k dispozici jsme měli pět kurtů, takže turnaj pěkně rozjel. Bohužel jsme neunikli zhoršujícímu se počasí a tak souboje o konečné umístění byly nahrazeny tolik nenáviděnou "střižbou". Po menších potížích se sčítáním výsledků se nakonec v ženské části turnaje nejlépe umístilo družstvo Spartak Modřany, následovaném na druhém a třetím místě TJ Slovanem Bohnice a "Na golfu" (LTC Pojišťovna). U mužů došlo k vášnivé diskuzi o rozhodování o vítězi stříháním a tak se nakonec oba finalisté TJ Junior Praha "A" a domácí TJ ABC Braník "C" dohodli na odložení boje o první příčku v turnaji na 1.6.2005 od 18:00 hod. Jsem si jist, že půjde o urputný boj, na který jste všichni srdečně zváni.
Pavel Bízek
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


