Turnaj na Žižkově

O turnaji
... byla jsem na tom trurnaji. Ani mi nemluv, jsme si to zase pekne po... Hraly jsme o postup do finale s Uhrinevsi a dopadlo to 1:1 na sety (25:21 - 21:25 :-)), hralo se na dva hrane, takze uplne stejne, akorat se scitaly celkove mice a Uhrineves mela nakonec o par micu s jinym souperem vice, takze postoupila ona a hrala s Prirodnimi vedami, ktere nakonec vyhraly :-)) My jsme pak mely hrat o 3. misto s nejakym Pharmingem, ktereho jsme mely ve skupine a v pohode jsme ho porazily, a co myslis, ze se stalo, kdyz se s nima hralo o 3. misto? No, samozrejme že jsme skoncily 4 :-(((( No to je tak ve strucnosti vse. Vrcholem bylo, ze na nas nezbyla ani tepla voda:-))
Výsledky
- Přírodní vědy
- Uhříněves
- Pharming
- Stavební fakulta
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


