Turnaj Západní míle

O minulém víkendu (2.6.2001) se konal turnaj na osadě Západní míle. Je to již několikátý ročník tradičního osadního turnaje konaného ve dne slavnějšího turnaje na osadě Askalona. Úroveň je sice nižší než na Askaloně, ale atmosféra je srovnatelná, ceny taktéž a nasazení ohromné. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 družtev. Hrálo se ve dvou skupinách. Průběh turnaje byl napínavý až do konce. Již ve skupině na sebe narazily Bohnice a Hloubětín. Ve skupině byl uspěšnejší Hloubětín. Finálový boj se tak stal ještě zajímavějším a sliboval odvetu. Nakonec po dlouhém boji skončilo finále šťastně pro družstvo Bohnic, když v tie-breaku zvítězily a celkově skončil zápas 2:1.
Takže pokud přiští rok nebudete chtít jet na Askalonu, mužete se rozhodnout pro Západní míli. Pokud chcete získat zlatou medaili, kterou vítězové létos obdrželi, neváhejte.
Vysledky turnaje:
1. místo Bohnice
2. místo Hloubětín
3. místo Meteor
Takže přiští rok naviděnou a sportu zdar!
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


