Vše nejlepší k narozeninám

Ještě jednou si dovoluji popřát vše nejlepší k narozeninám Láďovi Peleškovi. Ten oslavil o tomto víkendu 50. narozeniny. Oslava byla mohutná a zdařilá.
Ladislav Peleška je bývalým hráčem ligového Perštejna a později TJ Podolí Praha (Dobeška). V současnosti již volejbalově aktivní není - snad proto si vysloužil dodatečnou přezdívku "Sádlo" :-)))
Hodnocení: 2.79 - 366 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


