Vše nejlepší k narozeninám

autor: Jan Šritter 25.11.2001

Ještě jednou si dovoluji popřát vše nejlepší k narozeninám Láďovi Peleškovi. Ten oslavil o tomto víkendu 50. narozeniny. Oslava byla mohutná a zdařilá.

Ladislav Peleška je bývalým hráčem ligového Perštejna a později TJ Podolí Praha (Dobeška). V současnosti již volejbalově aktivní není - snad proto si vysloužil dodatečnou přezdívku "Sádlo" :-)))

Hodnocení: 2.79 - 366 hlasů
autor: Jan Šritter 25.11.2001

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další