Výsledky turnaje Praha-Řepy

Turnaj určený pro družstva II-IV.třídy krajských a okresních soutěží se uskutečnil v sobotu 30.srpna 2003 na hřištích Sokola Řepy. Již tradiční turnaj se dostává do povědomí volejbalové veřejnosti a dosáhl letos maxima v daných podmínkách dvou hřišť účastí 12 družstev z Prahy i středních Čech. Pro příští ročníky musíme zvážit, zda chceme akci ještě dále rozšířit, např. za spolupráce s některým dalším blízkým oddílem, nebo ji zachovat ve stávajícím rozměru.
Počasí, které bylo od rána ideální pro sportování, se nám bohužel těsně před koncem pokazilo a déšť zahnal utkání o 1.-4.místo do tělocvičny. To negativně ovlivnilo úroveň hry, která byla na venkovních hřištích velmi dobrá a místní pamětníci prý tak kvalitní volejbal na řepských volejbalových hřištích ještě neviděli. To platí i o družstvech domácích, o čemž svědčí jak hra předváděná všemi domácími hráči tak i v dosud nesilnější konkurenci dosažené 2.místo mužstva "A", tzv. "mladých". Plánovaná utkání o další pořadí jsme museli bohužel zrušit.
V letošním ročníku se podruhé hrálo o putovní pohár, který věnoval starosta městské části Praha 17 Řepy p.Vlastislav Fencl. Pan starosta se tentokrát na předání nemohl dostavit, takže mu alespoň takto za jeho podporu sportu v Řepích děkujeme.
Pořadí:
- Astra "A"
- Sokol Řepy "A"
- Technika Praha "B"
- Petřiny "B"
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


