Začalo ME (ČR-Slovinsko 3:1)

autor: Jan Šritter 9.9.2001

Včera začal evropský šampionát ve volejbale. Naše reprezentační družstvo v úvodním utkání porazilo Slovinsko. V prvním setu nenašlo soupeře a polevilo. Tím se dostali do hry Slovinci, kteří vyhráli druhý set a dokonce vedli i ve třetím. Na hřiště přišel Jakub Novotný, který svým výkonem družstvo znovu rozjel. Třetí set byl zvrácen v náš prospěch a poslední set už byl jasnou záležitostí.

Na to, že Zdeněk Haník označoval naše družsvo za nejlépe podávající v Evropě (a celkem o tom naši přesvědčili v kvalifikaci na MS) bylo podání naší největší slabinou.


Foto: Martin Sidoriak, server AKI

INFORMACE:

On-line výsledky, stav každého utkání najdete na volleyball.aki.cz

Oficiální stránky šampionátu www.volleyeuro.com

Internetové zpravojaství IDNES sport.idnes.cz

Samčenkova informační stránka www.ivolej.cz

A samozřejmě kompletní přehled na VOLEJBAL.CZ

Hodnocení: 3.07 - 529 hlasů
autor: Jan Šritter 9.9.2001

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další