Začalo ME (ČR-Slovinsko 3:1)

Včera začal evropský šampionát ve volejbale. Naše reprezentační družstvo v úvodním utkání porazilo Slovinsko. V prvním setu nenašlo soupeře a polevilo. Tím se dostali do hry Slovinci, kteří vyhráli druhý set a dokonce vedli i ve třetím. Na hřiště přišel Jakub Novotný, který svým výkonem družstvo znovu rozjel. Třetí set byl zvrácen v náš prospěch a poslední set už byl jasnou záležitostí.
Na to, že Zdeněk Haník označoval naše družsvo za nejlépe podávající v Evropě (a celkem o tom naši přesvědčili v kvalifikaci na MS) bylo podání naší největší slabinou.
Foto: Martin Sidoriak, server AKI
INFORMACE:
On-line výsledky, stav každého utkání najdete na volleyball.aki.cz
Oficiální stránky šampionátu www.volleyeuro.com
Internetové zpravojaství IDNES sport.idnes.cz
Samčenkova informační stránka www.ivolej.cz
A samozřejmě kompletní přehled na VOLEJBAL.CZ
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


