Začalo ME žen v Bulharsku

V sobotu začalo v Bulharsku začalo mistrovství evropy žen ve volejbale. A hned první zápas s Rumunskem naše reprezentantky prohrály. Naše skupina A hraje ve Varně, skupina B pak v Sofii. Hraje se přesně podle ostravského modelu.
Ve skupině A jsou tyto celky: Francie, Česká republika, Bulharsko, Řecko, Rumunsko a Rusko. Skupina B: Itálie, Ukrajina, Holandsko, Německo, Chorvatsko a Polsko.
Soupiska našeho družstva: 1.Křikalová, 2.Mocová, 3.Sieglová, 4.Nejezchlebová, 5.Šimanková, 6.Štěpančíková, 7.Ritschelová, 8.Bucková, 9.Jenčková, 10.Schwobová, 11.Havlová, 12.Horká, 13.Večerková, 15.Jamborová, 16.Tomanová, 17.Drštková, 18.Špálová. Trenérem je Miroslav Čada a asistentem Standa Mitáč.
Další informace můžete najít přímo na webu bulharského volejbalu. Výsledky ve skupinách pak nejlépe tady.
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


