Zimní satelit mužů

3.turnaj 1. ročníku Zimního seriálu turnajů mužů o Pohár předsedy PVS 2003 - 2004 se konal v sobotu 7.února 2004 v hale TJ Chodov v Praze 4 na 3 hřištích. Z turnaje se v pondělí před jeho konáním odhlásilo družstvo Sokol Řepy "B". Vzhledem ke krátkosti termínu se nepodařilo zajistit náhradníka. Doufejme, že již dva propadlé vklady poučí všechny účastníky, že přihlášku do seriálu je třeba dobře zvážit a neúčast omluvit včas. Naopak s potěšením jsme se dozvěděli, že mezi družstvy, která jsme do seriálu pro velký zájem nemohli zařadit, vznikla další iniciativa a někteří z nich uspořádali vlastní okruh turnajů. Na místě jsme opět vytvořili družstvo "Slepenec", kde si zahráli všichni, kdo měli zájem a nebyli vytíženi ve vlastním družstvu. Počet účastníků byl tedy 16. Jako hrací systém byl opět zvolen vyřazovací systém s tím, že poražená družstva pokračují do úplného určení pořadí.
Děkujeme skoro všem účastníkům za včasný příchod. V průběhu turnaje však trval některým družstvům nástup (zejména z bufetu v 1.patře) poněkud déle než by mohl. Naštěstí byla hala po nás neobsazená a poslední utkání jsme tak mohli dohrát i po 18 hod. Na posledním turnaji v hale v Ruzyni však budeme muset halu vyklidit včas.
Další podrobnosti najdete v příloze (Word 92KB)
Mirek Ejem
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


