Zimní satelit mužů

autor: Jan Šritter 22.9.2004

Opět pořádáme 2.ročník zimního seriálu turnajů mužů ve volejbale o Pohár předsedy PVS. Termín přihlášek je pátek 24.září. Více informací si můžete vyžádat na m.ejem@post.cz nebo budou vyvěšeny na http://zimni-satelit.etnetera.cz . Přihlášeno je již 10 družstev.

Doufám, že seriál opět naplníme 16 účastníky a znovu se setká se stejně kladným ohlasem jako loňský ročník.

Mirek Ejem

Podívejte se na pozvánku minulého ročníku a reportáž z minulého ročníku.

Hodnocení: 3.27 - 372 hlasů
autor: Jan Šritter 22.9.2004

Vložit komentář

Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další