Zimní satelit mužů

Opět pořádáme 2.ročník zimního seriálu turnajů mužů ve volejbale o Pohár předsedy PVS. Termín přihlášek je pátek 24.září. Více informací si můžete vyžádat na m.ejem@post.cz nebo budou vyvěšeny na http://zimni-satelit.etnetera.cz . Přihlášeno je již 10 družstev.
Doufám, že seriál opět naplníme 16 účastníky a znovu se setká se stejně kladným ohlasem jako loňský ročník.
Mirek Ejem
Podívejte se na pozvánku minulého ročníku a reportáž z minulého ročníku.
Hodnocení: 3.27 - 372 hlasů
Vložit komentář
Vkládat nové příspěvky mohou pouze přihlášení uživatelé


