tvcom
Neděle 21.1. 10:00 VK Agel Prostějov - TJ Ostrava
Extraliga juniorky, Základní část, Skupina B, 15. kolo
tvcom
Neděle 21.1. 10:00 Green Volley Beskydy - VSC Zlín
Extraliga junioři, Základní část, Skupina B, 19. kolo
tvcom
Neděle 21.1. 11:00 VK ČEZ Č.Budějovice - VSK Slavia TU Liberec
Extraliga juniorky, Základní část, Skupina A, 15. kolo
Neděle 21.1. 10:00
10:00 VK Agel Prostějov - TJ Ostrava tvcom
10:00 Green Volley Beskydy - VSC Zlín tvcom
11:00 VK ČEZ Č.Budějovice - VSK Slavia TU Liberec tvcom
14:00 VK Agel Prostějov - TJ Ostrava tvcom
14:00 Green Volley Beskydy - VSC Zlín tvcom
15:00 VK ČEZ Č.Budějovice - VSK Slavia TU Liberec tvcom
Pondělí 22.1. 16:30
16:30 Volejbalový magazín ct4
16:50 VK Dukla Liberec - Volejbal Brno ct4
17:00 VK Dukla Liberec - Volejbal Brno tvcom
23:55 VK Dukla Liberec - Volejbal Brno ct4
Úterý 23.1. 05:40
05:40 Volejbalový magazín ct4
06:00 VK Dukla Liberec - Volejbal Brno ct4
08:35 Volejbalový magazín ct4
Středa 24.1. 19:00
19:00 Volejbal: Berlin Recycling Volleys - VfB Friedrichshafen sport1dsf
Čtvrtek 25.1. 17:00
17:00 Fatra Zlín - AERO Odolena Voda tvcom
17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - VK UP Olomouc tvcom
17:00 TJ Sokol Šternberk - Volejbal Přerov tvcom
Pátek 26.1. 03:25
03:25 VK Dukla Liberec - Volejbal Brno ct4
Sobota 27.1. 09:00
09:00 VK Euro Sitex Příbram - SK Dansport Praha tvcom
09:30 VK Dukla Liberec - SK Prosek Praha tvcom
10:00 Volley Team ČZU Praha - VK ČEZ České Budějovice tvcom
10:00 VSC Zlín - SK Volejbal Brno, a.s. tvcom
11:00 Volejbalový klub Ostrava - TJ Spartak Velké Meziříčí tvcom
12:00 TJ Ostrava - KCTM Volejbal Vysočina tvcom
13:00 VK Euro Sitex Příbram - SK Dansport Praha tvcom
13:30 VK Dukla Liberec - SK Prosek Praha tvcom
14:00 Volley Team ČZU Praha - VK ČEZ České Budějovice tvcom
14:00 VSC Zlín - SK Volejbal Brno, a.s. tvcom
14:00 Volejbalový klub Ostrava - TJ Spartak Velké Meziříčí tvcom
16:00 TJ Ostrava - KCTM Volejbal Vysočina tvcom
17:00 VK UP Olomouc - TJ Sokol Šternberk tvcom
17:00 PVK Olymp Praha - TJ Sokol Frýdek - Místek tvcom
17:00 VK Benátky nad Jizerou - SK Volejbal Ústí nad Labem tvcom
17:00 VK Ostrava - VK Dukla Liberec tvcom
17:00 VK Euro Sitex Příbram - ČEZ Karlovarsko tvcom
18:00 Fénix Brno - VK Královo Pole tvcom
18:00 Volejbal Brno - Kladno volejbal cz tvcom
18:00 VK Dukla Liberec - TJ Ostrava tvcom
19:00 VK Jihostroj České Budějovice - VolleyTeam ČZU Praha tvcom
19:00 Volejbal Přerov - VK Agel Prostějov tvcom
Neděle 28.1. 09:00
09:00 SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Nový Jičín tvcom
10:00 SG LD Brno - Volejbal Přerov Precheza tvcom
10:00 TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov tvcom
10:00 SK Prosek Praha - Volley Team ČZU Praha tvcom
10:00 VK ČEZ České Budějovice - VK Euro Sitex Příbram tvcom
10:00 SK Dansport Praha - VK Dukla Liberec tvcom
10:00 Green Volley Beskydy - Volejbalový klub Ostrava tvcom
10:00 TJ Spartak Velké Meziříčí - VSC Zlín tvcom
11:00 PVK Olymp Praha - VSK Slavia TU Liberec tvcom
13:00 SK Volejbal Brno, a.s. - TJ Nový Jičín tvcom
14:00 SG LD Brno - Volejbal Přerov Precheza tvcom
14:00 TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov tvcom
14:00 SK Prosek Praha - Volley Team ČZU Praha tvcom
14:00 VK ČEZ České Budějovice - VK Euro Sitex Příbram tvcom
14:00 SK Dansport Praha - VK Dukla Liberec tvcom
14:00 Green Volley Beskydy - Volejbalový klub Ostrava tvcom
14:00 TJ Spartak Velké Meziříčí - VSC Zlín tvcom
15:00 PVK Olymp Praha - VSK Slavia TU Liberec tvcom

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další