tvcom
Sobota 20.10. 10:00 VK Dukla Liberec - KCTM Volejbal Vysočina
Extraliga juniorky, Základní část, Skupina A, 13. kolo
tvcom
Sobota 20.10. 14:00 VK Dukla Liberec - KCTM Volejbal Vysočina
Extraliga juniorky, Základní část, Skupina A, 14. kolo
tvcom
Sobota 20.10. 16:00 Volejbal Brno - VK Agel Prostějov
Extraliga ženy, Základní část, 4. kolo
Sobota 20.10. 10:00
10:00 VK Dukla Liberec - KCTM Volejbal Vysočina tvcom
14:00 VK Dukla Liberec - KCTM Volejbal Vysočina tvcom
16:00 Volejbal Brno - VK Agel Prostějov tvcom
17:00 VK Benátky nad Jizerou - VK Jihostroj České Budějovice tvcom
17:00 Fatra Zlín - Kladno volejbal cz tvcom
17:00 TJ Sokol Šternberk - TJ Ostrava tvcom
18:00 VK Karlovarsko - AERO Odolena Voda tvcom
18:00 VK Lvi Praha - SK Volejbal Ústí nad Labem tvcom
18:00 Volejbal Přerov - TJ Sokol Frýdek - Místek tvcom
18:00 VK Královo Pole - PVK Olymp Praha tvcom
18:30 Volejbal Brno - VK Dukla Liberec tvcom
Neděle 21.10. 12:30
12:30 Československé sportovní století ct4
Pondělí 22.10. 12:55
12:55 Československé sportovní století ct4
15:25 Volejbalový magazín ct4
18:10 TJ Ostrava - VK Dukla Liberec tvcom
20:05 TJ Ostrava – VK Dukla Liberec ct4
Úterý 23.10. 00:35
00:35 TJ Ostrava – VK Dukla Liberec ct4
02:30 Volejbalový magazín ct4
08:45 TJ Ostrava – VK Dukla Liberec ct4
Středa 24.10. 06:00
06:00 TJ Ostrava – VK Dukla Liberec ct4
19:45 VK UP Olomouc - CSM Volei Alba Blaj ct4
Čtvrtek 25.10. 00:15
00:15 VK UP Olomouc - CSM Volei Alba Blaj ct4
06:00 VK UP Olomouc - CSM Volei Alba Blaj ct4
17:00 PVK Olymp Praha - TJ Sokol Šternberk tvcom
17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - VK Královo Pole tvcom
17:00 VK UP Olomouc - VK Agel Prostějov tvcom
17:00 Volejbal Brno - Volejbal Přerov tvcom
18:00 VK Benátky nad Jizerou - Kladno volejbal cz tvcom
18:00 Green Volley Beskydy - TJ Nový Jičín tvcom
Sobota 27.10. 10:00
10:00 KCTM Volejbal Vysočina - TJ Lokomotiva Plzeň tvcom
14:00 KCTM Volejbal Vysočina - TJ Lokomotiva Plzeň tvcom
15:00 VK Dukla Liberec - VK Agel Prostějov tvcom
17:00 SK Volejbal Ústí nad Labem - Volejbal Brno tvcom
17:00 VK Příbram - VK Lvi Praha tvcom
17:00 TJ Sokol Šternberk - TJ Sokol Frýdek - Místek tvcom
17:00 TJ Ostrava - PVK Olymp Praha tvcom
18:00 VK Dukla Liberec - VK Karlovarsko tvcom
18:00 Kladno volejbal cz - VK Ostrava tvcom
18:00 AERO Odolena Voda - VK Benátky nad Jizerou tvcom
18:00 Volejbal Přerov - VK UP Olomouc tvcom
18:00 VK Královo Pole - Volejbal Brno tvcom
19:00 VK Jihostroj České Budějovice - Fatra Zlín tvcom

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další