tvcom
Sobota 19.1. 10:00 KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy
Extraliga juniorky, Základní část, Skupina A, 19. kolo
tvcom
Sobota 19.1. 14:00 KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy
Extraliga juniorky, Základní část, Skupina A, 20. kolo
tvcom
Sobota 19.1. 15:00 VK Agel Prostějov - VK Královo Pole
Extraliga ženy, Základní část, 17. kolo
Sobota 19.1. 10:00
10:00 KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy tvcom
14:00 KCTM Volejbal Vysočina - SK Španielka Řepy tvcom
15:00 VK Agel Prostějov - VK Královo Pole tvcom
16:00 Volejbal Brno - SK Volejbal Ústí nad Labem tvcom
16:30 VK Ostrava - Kladno volejbal cz tvcom
17:00 Fatra Zlín - VK Jihostroj České Budějovice tvcom
17:00 VK UP Olomouc - TJ Sokol Šternberk tvcom
17:00 TJ Sokol Frýdek - Místek - PVK Olymp Praha tvcom
18:00 VK Benátky nad Jizerou - AERO Odolena Voda tvcom
18:00 ČEZ Karlovarsko - VK Dukla Liberec tvcom
18:00 VK Lvi Praha - VK Příbram tvcom
18:00 Volejbal Přerov - VK Dukla Liberec tvcom
18:30 VK Šelmy Brno - TJ Ostrava tvcom
Neděle 20.1. 10:00
10:00 SK Kojetín - TJ Nový Jičín tvcom
10:00 VK ČEZ Č.Budějovice - PVK Olymp Praha tvcom
10:00 VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek tvcom
10:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Plzeň tvcom
11:00 TJ Ostrava - SG LD Brno tvcom
14:00 VK ČEZ Č.Budějovice - PVK Olymp Praha tvcom
14:00 VK Agel Prostějov - TJ Sokol Frýdek - Místek tvcom
14:00 TJ Ostrava - SG LD Brno tvcom
14:00 SK Kojetín - TJ Nový Jičín tvcom
14:00 VK Dukla Liberec - TJ Lokomotiva Plzeň tvcom
19:30 Volejbal žen: Allianz MTV Stuttgart - Rote Raben Vilsbiburg sport1dsf
Pondělí 21.1. 16:50
16:50 Volejbalový magazín ct4
Úterý 22.1. 11:45
11:45 Volejbalový magazín ct4
21:15 VK Prostějov - CSM Volei Alba Blaj ct4
Středa 23.1. 19:00
19:00 Volejbal: Berlin Recycling Volleys - VfB Friedrichshafen sport1dsf
Čtvrtek 24.1. 20:05
20:05 VK UP Olomouc - Asterix Avo Beveren ct4
Pátek 25.1. 20:00
20:00 Volejbal slovak-sport2
Sobota 26.1. 05:40
05:40 Volejbalový magazín ct4
17:00 VK Benátky nad Jizerou - ČEZ Karlovarsko tvcom
17:00 VK Příbram - Volejbal Brno tvcom
17:00 SK Volejbal Ústí nad Labem - VK Dukla Liberec tvcom
17:00 TJ Ostrava - VK UP Olomouc tvcom
17:00 TJ Sokol Šternberk - VK Agel Prostějov tvcom
17:00 PVK Olymp Praha - VK Šelmy Brno tvcom
18:00 AERO Odolena Voda - Fatra Zlín tvcom
18:00 Kladno volejbal cz - VK Lvi Praha tvcom
18:00 VK Dukla Liberec - TJ Sokol Frýdek - Místek tvcom
18:00 VK Královo Pole - Volejbal Přerov tvcom

Volej TV

Další

Nejbližší akce

Další